0

zájemců

Práce vhodná pro OZP v místě Zlínský kraj
ve firmě FORCORP GROUP spol. s.r.o.

Pracovník/ce vrátný + údržba - MZ Uherské Hradiště

Nástup na pracovní pozici možný od: 11.01.2019

Přiznali vám ID nebo OZZ a už se nemůžete uplatnit na truhu práce jako dříve vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu....pak právě vám nabízíme vrátný + údržba MZ Uherské Hradiště, Protzkarova 1180, 686 01

Co vás čeká na zakázce:

✅ pochůzková činnost

✅ kontrola osob při vstupu a výstupu na objekt

Co vám nabízíme:

✅ práci na HPP

✅ nepřetržitý provoz

✅ úvazek 4hod/den. (Po a St: 7:00 – 16:00, Út a Čt: 7:00 – 15:30, Pá: 7:00 – 14:30)

✅ mzda 100kč/hod.+odměny

✅ náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance 10.200kč

Počet volných míst -2

Požadavky na vás:

✅ CF- strážný, uhradíme zkoušky na plynové kotle.

✅ spolehlivost

✅ práce pro OZZ a ID

Nástup ihned.

Na koho se můžete obrátit:

Prvotní kontakt POUZE telefonicky. (od 8:00 do 14:00)

✅ bezplatná linka 800991188, prace@forcorp.cz