0

zájemců

Práce vhodná pro OZP v místě Moravskoslezský kraj
ve firmě MASTER IT Technologies, a.s.

PROGRAMÁTOŘI VHODNÉ I PRO OZP

Nástup na pracovní pozici možný od: 09.07.2019
BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP NA PRACOVIŠTĚ

A16 a:9/7/2019 (VHODNÉ I PRO OZP)
Programátor/ka JavaScript - Fronted
Práce na HPP, vhodné i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou)
- dobrá znalost HTML a CSS
- orientace v responsivním designu (znalost Bootstrap, LESS, BEM, Flexbox výhodou)
- dobrá znalost technické AJ
- řidičský průkaz skupiny B
- organizační schopnosti, samostatné řešení svěřených úkolů v rámci týmu.
Náplň práce:
- vývoj nových aplikací v oblasti SmartCity a IoT
- vývoj nových aplikací v oblasti dopravní telematiky
- komunikace s kolegy a partnery v rámci organizace
- budování a udržování nadstandardních vztahů se zákazníky.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- školení a další odborné vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody po zapracování.
Zájemci posílejte své CV na e-mail info@masterit.cz

minimální vzdělání:                  ÚSO s maturitou (bez vyučení)
místo pracoviště:                      Třanovice | ukázat na mapě
kontaktní osoba:                      Kateřina Labudová
telefon:                                    +420 734 268 093

pracovní nabídka převzatá z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek