0

zájemců

Práce vhodná pro OZP v místě Ústecký kraj
ve firmě 1.SDZP družstvo

Pracovník recepce

Nástup na pracovní pozici možný od: 01.08.2019

Místo výkonu práce: Vinařská č.p. 740/16, Bukov, Ústí nad Labem.
Vhodné pro OZP.
Náplň práce: práce předpokládá jednoduché pracovní vztahy, mírné zvýšení psychické nároky spojené se samostatným řešením skupiny stejnorodých časově ustálených pracovních operací podle daných postupů. tzn - evidence návštěvní knihy, výdej klíčů a podání informací návštěvníkům objektu. Neřeší tudíž žádné úkony s vysokými nároky na paměť, analýzy apd.
Požadujeme: základní znalost práce na PC, bezúhonnost, spolehlivost.
Nabízíme: mzdu 14 740 - 16 000,- Kč., nástup ihned.
Kontakt: od 08:00 do 14:00 hod. telefonicky si sjednat osobní schůzku.

minimální vzdělání:                  Střední odborné (vyučen)
místo pracoviště:                      Ústí nad Labem | ukázat na mapě
kontaktní osoba:                      Havlík
telefon:                                    +420 739 216 136

pracovní nabídka převzatá z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem