0

zájemců

Práce vhodná pro OZP v místě Jihomoravský kraj
ve firmě ATOMO PROJEKT s.r.o.

Manipulační dělník VZV

Nástup na pracovní pozici možný od: 10.07.2019

Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
Náplň práce: manipulace s díly pomocí VZV, základní údržba a vedení evidence VZV, příprava dílů ke zpracování, obsluha technologických zařízení (kladkostroje, paletovací vozíky,..).
Požadujeme: schopnost obsluhovat VZV, manuální zručnost a spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolední).
Nabízíme: zajímavé a motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování.
ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD - bývalá suška), Černá Hora.
Kontakt na e-mail. adrese: narozna@atomo.cz

minimální vzdělání:                  ÚSO (vyučení s maturitou)
místo pracoviště:                      Bořitov | ukázat na mapě
kontaktní osoba:                      Monika Nárožná
telefon:                                    +420 775 564 997,516 412 635

pracovní nabídka převzatá z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko