Operátor/ka kontaktního centra pro online_brigáda Praha

Požadavky

PRO NAŠE ÚVĚROVÉ ODDĚLENÍ ONLINE PRODUKTU HLEDÁME POSILU!

Co Tě u nás čeká?

Nebudeme Ti tu lhát, ani to nějak zlehčovat. Bude to tvrdá a náročná práce. Nebudeš nic prodávat, ale je tu potřeba aktivně zavolat všem zákazníkům, co si u nás chtějí půjčit. A těch je opravdu hodně.

Takže pokud umíš mluvit, baví Tě to a nebojíš se vyřídit desítky hovorů za směnu, jsi náš člověk.

Náplň práce

Co bychom Ti ještě rádi řekli?

Pracujeme v příjemném a přátelském prostředí pouze ve všední dny od 8:00 do 13:00, odpoledne tak budeš mít vždy volná. Máme příjemné kanceláře v blízkosti MHD: Tram - Kubánské náměstí, Metro - Strašnická.

Rádi bychom s Tebou spolupracovali dlouhodobě (DPP/DPČ) a hlavně nastoupit můžeš ihned!

Nabízíme

Co za to?

Pevně věříme, že Tvou poctivost a pracovitost umíme adekvátně odměnit, tudíž Tě nemine nadstandardní ohodnocení: 200 Kč/h základ + další bonusy za výkon a kvalitu.

Poznámka

O SPOLEČNOSTI - Společnost Fair Credit International, SE, se zabývá poskytováním drobných půjček od 4 000 do 150 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit International, SE stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Jsme držiteli ocenění v rámci soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“ . Naší vizí je být leaderem trhu v poskytování nebankovních půjček.

Praha

200Kč/hodina

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakt

Fair Credit Czech, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Věra Čubrová
Tel:
E-mail: zaslat email

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Brigády
Nabídka zaměstnání v oboru Telekomunikace

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha