Hledáme invalidní důchodce a OZZ pro kontrolu kvality úklidu Ostrava

Požadavky

Požadavky: práce je vhodná pouze pro invalidní důchodce a OZZ bez většího fyzického a psychického omezení...

Směnnost a úvazek: 8 hod./den, od 19:00 - do 03:00 hod., od 03:00 - do 11:00 hod. Je zde možnost i zkráceného úvazku na 4 nebo 6 hod./den. Vše, dle domluvy s provozním vedoucím.

Náplň práce

Náplň práce: kontrola kvality úklidu, dohled a koordinace nad úklidovými pracovníky

Nabízíme

Nabízíme:
*Dlouhodobou spolupráci
*Mzda: dohodou, dle úvazku
*Náborový příspěvek do výše 15 tis., na HPP - dle úvazku
*Příspěvek na dopravu, 0 - 1000 Kč
*Služební telefon
*Multisport card
*Nástup: možný ihned/dle domluvy

Poznámka

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis.

E-mail: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Předem děkujeme za Vaše reakce....

Ostrava

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakt

TSC Cleaning, a.s.

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková
Tel: 605 223 351
E-mail: zaslat email

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Ostrava