Koordinátor integrační podpory v sociálním podniku Praha

Požadavky

Koho hledáme:

• empatickou osobnost s min. středoškolským vzděláním ukončeném maturitou, ideálně VŠ vzdělání humanitního směru
• uvítáme osobu se zkušenostmi z oboru sociální práce, speciální či sociální pedagogiky, psychologie
• komunikativní osobu s klidnou povahou a kreativní myslí
• hledáme nadšence pro práci s lidmi – čeká vás spolupráce na individuálním rozvoji zaměstnanců a zároveň jejich podpora v osobní rovině

Co požadujeme:

• uživatelskou znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B (máme pobočky v 5 regionech a občas bude třeba se potkat se s kolegy z ostatních poboček)
• samostatnost, flexibilitu
• ochotu učit se novým věcem a být součástí růstu společnosti

Náplň práce

Co budete u nás dělat:

• budete firemním ombudsmanem – budou se na vás obracet zaměstnanci se svými potřebami, budou se vám svěřovat se svými
pracovními či osobními strastmi…
• budete aktivně spolupracovat s našimi HR Business Partnery, kteří pečují o naše zaměstnance a klienty – budete jejich metodickou
oporou
• budete poskytovat integrační podporu zaměstnancům – máme nastavenou metodiku a vy budete je aktivní součástí
• budete reprezentovat společnost na eventech, workshopech apod.
• budete spolupracovat se sociálními službami a jinými institucemi
• budete tvořit a vyhodnocovat dotazníky spokojenosti
• budete organizovat a vést celofiremní meetingy tzv. all staff meetingy
• budete spolupracovat na tvorbě integračních/individuálních plánů
• budete tvořit a průběžně aktualizovat metodiky (rozvoj, onboarding, benefity, dotazníky apod.)

Nabízíme

Co nabízíme:
• volnou pracovní dobu a prostor pro kreativitu a nové nápady
• možnost práce na zkrácený úvazek
• místo výkonu: Praha nebo Hradec Králové
• 20 dní dovolené + 5 dní sick days
• fajn kolektiv týmových hráčů
• vhodné i pro OZP
• nástup možný ihned

Praha

15000 - 30000 Kč za měsíc

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakt

Zebra outsourcing s.r.o

Kontaktní osoba:
Jitka Mikšovská
Tel: 739107431
E-mail: zaslat email

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní
Nabídka zaměstnání v oboru Personalistika a lidské zdroje

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha